Rezultate kolokvijuma možete videti ovde. Novi termin za polaganje kolokvijuma je:

Utorak, 29.05.2018., sa početkom od 15h – grupe 1, 2, 3.

Utorak, 29.05.2018., sa početkom od 18h – grupe 4, 5, 6.

Sreda, 30.05.2018., sa početkom od 13h – grupe 7, 8, 9.

Sreda, 30.05.2018., sa početkom od 16h – grupe 10 i 11.

 

Podela potpisa je u utorak, 29.05.2018. Indekse treba doneti do 13h.

Katedra za Košarku

Studenti koji nisu dobili potpis iz Školske gimnastike treba da se jave u kabinet 72 u utorak, 29.05. u 9.30h!

Studenti koji su imali više od 2 izostanka sa vežbi iz Fiziologije sporta moraju da kolokviraju vežbe koje su izostali da bi dobili potpis u indeks i mogli da overe semestar!

Spisak održanih vežbi po blokovima je sledeći:

  1. vežba – ODREĐIVANJE ANAEROBNOG KAPACITETA (Wingate test, kiseonični dug, kiseonični deficit)
  2. vežba – ODREĐIVANJE AEROBNOG KAPACITETA (direktno određivanje VO2max, Astrandov, Harvard step test)
  3. vežba – ANALIZA TELESNOG SASTAVA (antropometrija, somatotip, bioimpedanca)
  4. vežba – MIŠIĆI I KVS U SPORTU (dinamometrija, stabilno stanje, srčana frekvenca tokom fiziškog opterećenja).

 

Spisak studenata koji moraju da kolokviraju vežbe:

- bilo koje dve vežbe sa spiska: Popović Olgica, Horvat Militički Monika, Lazarević Biljana, Madić Aleksa, Josimović Strahinja, Mihajlović Dušan, Rakić Nemanja, Vasić Staša, Stepanović Nikola, Avramov Filip.

- jednu vežbu sa spiska: Dulović Isidora, Sokić Lazar, Gagričić Igor, Marinković Aljoša (ovi su studenti su prisustvovali analizi telesnog sastava tako da kolokviraju jednu od preostalih vežbi po slobodnom izboru), Lacković Đorđe, Lilić Boris, Mijić Milan (prisustvovali poslednjoj vežbi – kolokviraju jednu od preostalih vežbi po slobodnom izboru), Filipović Vladimir (prisustvovao aerobnom kapacitetu – kolokvira jednu od preostalih po slobodnom izboru) i Pajčin Igor (prisustvovao anaerobnom  k. - kolokvira jednu od preostalih po slobodnom izboru).

TERMIN KOLOKVIRANJA: UTORAK, 29.maj u 12h na Zavodu za fiziologiju.

Literatura je PRAKTIKUM IZ FIZIOLOGIJE I FIZIOLOGIJE SPORTA ZA STUDENTE FAKULTETA FIZIČKE KULTURE (NOVI SAD, 2006).

 

Sa poštovanjem,

Katedra za fiziologiju

 

 

Poštovani apsolventi,

ispit iz ZDRAVSTVENOG VASPITANJA će se održati u utorak 29.5.2018. godine u 10 00 h.

Prof.dr Goran Vasić

Poštovani studenti

Potpis iz predmeta Zdravstveno vaspitanje će biti deljeni u ponedeljak 28.5. 2018. po sledećem rasporedu:

10 00 h - I grupa

10 15 h - II grupa

10 30 h - III grupa

10 45 h - IV grupa

11 00 h - VI grupa

11 15 h -VII grupa

11 30 h - IX grupa

11 45 h - X grupa

Prof.dr Goran Vasić

 

 

Poštovane kolege,

Uvežbavanje iz Osnova antropomotorike (poligon svestranosti) održaće se u:

četvrtak 31.5.2018. od 9h do10h (Velika sala FSFV-a)

petak 1.6.2018. od 9h do 10h (Velika sala FSFV-a)

Katedra Antropomotorike

Poštovane kolege,

Polaganje predispitne obaveze Kuperov test održaće se prema sledećem rasporedu:

PONEDELJAK 28.5.2018.

8h - 8:45h - 1. grupa

8:45h - 9:30h - 3. grupa

9:30h - 10:15 - 4. grupa

10:15h - 11h - 6 grupa

 

UTORAK 29.5.2018.

8h - 8:45h - 7.grupa

8:45h - 9:30h - 8. grupa

9:45h - 10:30h - 10. grupa

10:30h - 11:15h - 11. grupa

 

SREDA 30.5.2018.

8h - 8:45h - 2. grupa

8:45h - 9:30h - 9. grupa

9:30h - 10:15h - 5. grupa

 

Katedra Antropomotorike

Termin uvežbavanja iz Školske gimnastike je u subotu, 26.05. od 9-11h!

Ispit iz Razvojne, Školske i Sportske gimnastike, kao i Vežbi na spravama održaće se u utorak, 29.05. u 11h!

Обавештење за апсолвенте и студенте 4. године

- мајски испитни рок -

 

Полагање тестова из наставног предмета Спортски менаџмент у мајском испитном року биће одржано 05.06.2018. године у Учионици за тестирање са почетком у 10:00 часова.

Усмени (завршни) део испита (само за апсолвенте) биће одржан истог дана у 11:00 часова.

Нови Сад, 24.05.2018.

Спортски менаџмент

Проф. др Небојша Максимовић

Поштовани апсолвенти,

 

Испит из Кинезитерапије у Мајском испитном року одржаће се у четвртак 31.05. у 10.00 часова.

Студенти који нису положили предиспитне обавезе, могу то да ураде истог дана у 9.00 часова.

Срећно!

 

Проф. др Бранка Протић-Гава,

Доц. др Тијана Шћепановић.

 

Poštovani studenti,

Potpisi iz Razvojne antropomotorike dobijaće se prema sledećem rasporedu:

četvrtak 24.5.2018.

9h - 2. i 8. grupa

9:30h - 9. i 10. grupa

10h - 4. grupa

 

petak 25.5.2018.

9h - 1. i 3. grupa

9:30h - 5. i 6. grupa

10h - 7. i 11. grupa

*Indekse je potrebno popuniti i donosi ih predstavnik grupe

Termini za uvežbavanje su sledeći:

četvrtak 24.5.2018. (Đačko igralište - atletska staza): održaće se 3 časa s početkom u 8, 9 i 10 sati.

petak 25.5.2018. (Đačko igralište - atletska staza): održaće se 4 časa s početkom u 8, 9, 10 i 11 sati.

 

Katedra Antropomotorike

ВРХ